średnia ocen: 4.9
aktualnie: OTWARTE do 18:00

Staranna i regularna pielęgnacja jest gwarantem pięknego i młodego wyglądu oraz jędrnej i promienistej skóry. W rutynie codzienności znajdź więc chwilę dla siebie. Salon Urody VIP w Opolu oferuje Ci pomoc w odkrywaniu własnego piękna. Jesteśmy głęboko przekonani, że każde nasze spotkanie zaowocuje widoczną poprawą kondycji Twojej skóry, co wpłynie pozytywnie na Twoją samoocenę i wniesie mnóstwo kolorów do Twojego życia.

Zapewniamy Ci specjalistyczne zabiegi pielęgnacyjne na najwyższym poziomie i spokojną, niespieszną atmosferę wizyty. Staramy się koić Twoje zmysły i umożliwić Ci pełne odprężenie. Naszej pracy przyświeca myśl, że pielęgnacja profesjonalna ma ułatwiać i umilać Twoje życie. Mając wsparcie profesjonalistów Twoja skóra nie będzie mieć przed Tobą tajemnic. Wspólnie wybierzemy właściwy sposób jej pielęgnacji, znajdziemy najefektywniejsze dla niej zabiegi i pokonamy jej niedoskonałości.

Korzystamy z innowacyjnych technologii, najnowocześniejszego sprzętu i najwyższej jakości profesjonalnych serii kosmetycznych np.: Charmine Rose, Clarena, Giselle Delorme, Dibi Milano, Peel Mission. W naszym salonie istnieje możliwość zakupu kosmetyków i tym samym podtrzymywania efektów profesjonalnych zabiegów przez długi czas.
Zapraszamy.

Galeria

DANE KONTAKTOWE

VIP Salon Urody

Grota-Roweckiego 2D
45-268 Opole

GODZINY OTWARCIA

Pn
08:00 - 18:00
Wt
08:00 - 18:00
Śr
10:00 - 18:00
Czw
08:00 - 14:00
Pt
08:00 - 18:00
Sb ZAMKNIĘTE
Nd ZAMKNIĘTE