Oferta

FERUGLIC AntiAge antyoksydacyjny program naprawczy 80 minut

Cena: 190 zł

REZERWUJ

Opis

Antyoksydacyjny program dla skóry dojrzałej z kompleksem kwasów AHA, kwasem ferulowym i szikimowym.

Efekty zabiegu są spektakularne – skóra jest aksamitnie wygładzona, nawilżona i rozświetlona.
Objawy podrażnień i szorstkości w przypadku skór łuszczących się, w sposób widoczny zredukowane. Skóra jest lepiej zabezpieczona przed wpływem czynników zewnętrznych.
System oferuje prosty, praktyczny, bezpieczny i innowacyjny sposób na uzyskanie doskonałych wyników w krótkim czasie

Feruglic Anty-Age to innowacyjny program eksfoliacji z zaawansowaną pielęgnacją.
Unikalna wielowarstwowa aplikacja opracowana jest w oparciu o działanie złuszczające i antyoksydacyjne kompleksu kwasów AHA oraz kwasu ferulowego i szikimowego.
Zabieg polecany jest do skóry dojrzałej o każdym typie cery, a szczególnie bardzo suchej i wrażliwej, a także skłonnej do alergii. Normalizuje zaburzony proces proliferacji naskórka, zwiększa nawodnienie skóry oraz wzmacnia funkcje lipidowej bariery ochronnej. Działa silnie antyoksydacyjnie i przeciwstarzeniowo oraz stymuluje odnowę komórek i włókien podporowych skóry. Opracowany został w oparciu o silne właściwości antyoksydacyjne kwasu ferulowego i szikimowego oraz kwasów glikolowego, winowego, mlekowego i cytrynowego. Kwas glikolowy – niskocząsteczkowy kwas AHA. Wnika w głąb tkanek i aktywuje procesy twórcze komórek skóry, wygładza jej fakturę i stymuluje produkcję włókien kolagenowych.
Kwas ferulowy – szczególna funkcja biologiczna tego kwasu polega na jego aktywności antyoksydacyjnej, czyli eliminowaniu reaktywnych form tlenu, które przyczyniają się do przedwczesnego starzenia skóry. Kwas ferulowy łatwo i bezpiecznie wchłania się w warstwę rogową skóry, działa przeciwzapalnie oraz posiada zdolność absorbowania promieniowania słonecznego UV.
Kwas szikimowy – czysta molekuła uzyskiwana z japońskiej rośliny Shikimi – anyż gwiaździsty. Znacząco działa przeciw przebarwieniom i plamom (fotostarzenie skóry). Przynosi delikatny ale skuteczny efekt wygładzający i rozświetlający. Posiada właściwości przeciwgrzybicze i przeciwbakteryjne.
Kwas cytrynowy – działa antyoksydacyjnie i delikatnie złuszczająco. Zwiększa grubość skóry, poprzez stymulowanie syntezy kwasu hialuronowego, elastyny i kolagenu.
Kwas winowy – oczyszcza skórę, usuwa drobne przebarwienia i zwęża rozszerzone pory. Posiada silne właściwości przeciwstarzeniowe i delikatne właściwości złuszczające.
Kwas mlekowy – kwas o wysokim poziomie tolerancji skóry, złuszcza naskórek i reguluje keratynizację naskórka, silnie nawilża i wzmacnia strukturę.

Zabieg Feruglic anty-age łączy w sobie moc działania nowoczesnych substancji czynnych wspartych siłą natury, pochodzącą z ekstraktów roślinnych.

Zabieg polega na wielowarstwowym delikatnym złuszczaniu naskórka za pomocą antyoksydacyjnego peelingu 6-kwasów o stężeniu 36%. Pomiędzy warstwami aplikowany jest kwas ferulowy 10% – najnowsze odkrycie współczesnej kosmetologii, który wykazuje niezwykle silne działanie antyoksydacyjne i odmładzające. Zabieg kończy aplikacja łagodzącego kremu z kwasem szikimowym, którego działanie polega na łagodzeniu działania kwasów, przyspieszenie regeneracji naskórka oraz wzmocnienie bariery ochronnej skóry. Polecany jest także do codziennego stosowania w przypadku bardzo suchej skóry i skłonnej do podrażnień.

Zalecana częstotoliwość zabiegów co 7-10 dni.
Zaleca się również stosowanie pielęgnacji uzupełniającej w warunkach domowych z użyciem Ferulac Ha Serum